KONST / Litografier / Färglitografi 13431100
nr 1343 1100
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 2/10, HC-upplaga (hors de commerce), bladets mått: 58x76cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:55:39
700 kr
800 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm